Raya Waifu एक American Actress और Model हैं। इनका जन्म 26 November 1999 को United States में हुआ था। Raya को मुख्य रूप से ओनलीफैंस वीडियोस और वेब सीन्स में परफॉर्म करने के लिए जाना जाता है और आज हम Raya Waifu Biography में अभिनेत्री की Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements आदि के बारे में जानेंगे। तो चलिए अब शुरू करते हैं।
Contents
Early Life & Career
USA में जन्मीं Raya ने 2019 में Entertainment Industry में अपने Career की शुरुआत की और उन्होंने अपना पहला शूट ‘Onlyfans’ के साथ किया। इसके बाद उन्होंने अभिनेत्री के तौर पर कई फिल्म स्टूडियोज के साथ भी काम किया है।


Raya Waifu Biography/Wiki
Profile |
|
| Name | Raya Waifu |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | American |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2019 - Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards |
|
| Debut | In 2019 - As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life |
|
| Nick Name / Stage Name | SoulCandi |
| Born (Date of Birth) | 26 November 1999 |
| Age (as 2026) | 27 Years Old |
| Birthplace | United States |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Sagittarius |
| Hometown | United States |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs |
|
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances |
|
| Height | 170 m 1.70 m 5 ft 7 in |
| Weight | 55 KG 121 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Blue |
| Hair Color | Brown |
| Figure Size | 34D-26-38 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Raya Waifu?
Raya Waifu is an American actress & model, born on 26 November 1999 in the United States. She started her career in the entertainment industry in 2019.
Read More:
- Annalisa AtomicBlonde Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Katerina Hot Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Leila Vale Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Robin Coffins Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Camille R Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Lana Slader Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Olga Mur Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Annie Ferreira Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Carla Pryce Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
- Jordan Jay Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More










